Asikurtlar©

Arınç ve Çelik’ten Sonra AKP’nin Bir Ağır Topu Daha Bayrak Açtı

Arınç ve Çelik’ten Sonra AKP’nin Bir Ağır Topu Daha Bayrak Açtı
02 Şubat 2016 - 0:00 'de eklendi ve 10411 kez görüntülendi.

Arınç’ın program sonrası Twitter’da yaptığı açıklamaları Sadullah Ergin de retweet yaparak paylaştı.

CNN Türk’te katıldığı programda AKP’ye ağır eleştirilerde bulunan Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a bir destek de eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin’den geldi. Arınç’ın program sonrası Twitter’da yaptığı açıklamaları Sadullah Ergin de retweet yaparak paylaştı. Ergin ayrıca Hüseyin Çelik’in “istifa” tweetini de paylaştı.

Bülent Arınç CNN Türk’te Taha Akyol’un “Eğrisi Doğrusu” programına katılarak çarpıcı açıklamalarda bulunmasının ardından başlayan kavgada yeniden söz alarak Twitter hesabından yazılı açıklama yapmıştı.

“2 saatlik programda bildiğim ve şahit olduğum olayların küçük bir bölümünü anlattım” diyen Arınç, programdaki “troliçe” sözüyle kimi kastettiğini herkesin çok iyi bildiğini belirterek yandaş yazar Hilal Kaplan’a bir göndermede daha bulunmuştu.

HÜSEYİN ÇELİK VE SADULLAH ERGİN PAYLAŞTI

Arınç’ın Twitter hesabından yaptığı yazılı açıklamayı AKP’li eski bakanlar Hüseyin Çelik ve Sadullah Ergin de Twitter hesabından paylaştı.

Sadullah Ergin’in ayrıca, Hüseyin Çelik’in AKP’den istifa ettiğine dair tweet’ini de “retweet” yaparak paylaştığı görüldü.

 

ergin

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER