Asikurtlar©

Alparslan Türkeş’in oğlu Tuğrul Türkeş’in, AKP’nin kurduğu hükümete girmesinin ardından MHP’deki tepkiler artmaya devam ediyor.

“Ben hâlâ MHP’deyim. Beni ihraç edemezler” diyen oğul Tuğrul Türkeş’e adeta cevap niteliğinde olan videoda baba Türkeş, “Ülkücü kimsenin tekelinde olmaz diyorlar. Halt etmişsiniz. Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisi’nde olur. Milliyetçi Hareket Partisi’nde olmayan ülkücü değildir” diyerek o dönemin ANAP ve Doğru Yol Partisi’nde kendisine Ülkücü diyenlere tepkisini dile getiriyor.

 

02 Eylül 2015 - 10:44 'de eklendi ve 5590 kez izlendi.

Alparslan Türkeş’ten Adrese Teslim Sözler

Alparslan Türkeş’in oğlu Tuğrul Türkeş’in, AKP’nin kurduğu hükümete girmesinin ardından MHP’deki tepkiler artmaya devam ediyor. “Ben hâlâ MHP’deyim. Beni ihraç edemezler” diyen oğul Tuğrul Türkeş’e adeta cevap niteliğinde olan videoda baba Türkeş, “Ülkücü kimsenin tekelinde olmaz diyorlar. Halt etmişsiniz. Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisi’nde olur. Milliyetçi Hareket Partisi’nde olmayan ülkücü değildir” diyerek o dönemin ANAP ve […]

Etiketler :
MHP Oğuzeli Muharrem Özsert ile güven tazeledi. MHP Oğuzeli Muharrem Özsert ile güven tazeledi.
MHP Kartal H. Metin Özüpek ile yola devam kararı aldı. MHP Kartal H. Metin Özüpek ile yola devam kararı aldı.
Oğuz GÜNGÖR Koltuğunu Bir Günlüğüne Kutlu Kaan AKARÇAY’a Devretti. Oğuz GÜNGÖR Koltuğunu Bir Günlüğüne Kutlu Kaan AKARÇAY’a Devretti.
Türkmen Beyi Devlet Bahçeli’ye DUA! Türkmen Beyi Devlet Bahçeli’ye DUA!
CHP karıştı! Ortalık toz duman CHP karıştı! Ortalık toz duman
SON DAKİKA HABERLERİ