Asikurtlar©

Akşener’in Kaçtığı Soru!

Akşener’in Kaçtığı Soru!
23 Mayıs 2016 - 16:57 'de eklendi ve 6825 kez görüntülendi.

Bugüne kadar tüm siyasi isimlerin hemen hepsi fikirlerini açıkladı.

Bir tek Meral Akşener bu soruya cevap vermiyor.

Israrla değinmiyor, konuyu geçiştiriyor.

Meral Akşener’i savunmakta olan, kadın olduğu icin desteklemeyi tercih eden, CHP seçmeni olup da Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlılığı savunan hanımlar da, Meral Akşener’in Türkiye’deki rejim değişikliği konusundaki görüşlerini bilmeden destekliyorlar.

Gerçi onların bilmemelerini de, abes karşılamamak lazım.

Çünkü Akşener hicbir mitinginde bu konuya değinmiyor ve dolayısı ile hic kimse de bu sorunun cevabini bilmiyor Türkiye’de…

Nedir bayan Akşener’in Başkanlik sistemi konusundaki düşüncesi…

Fetullah Gülen’in, “devletin başına o kadını getirecekler” sözünü hatırlıyoruz ve ister istemez merak ediyoruz, bahsi geçen o kadını.

Nedense ne boyali basından, ne cemaat medyasından, ne de yandaş medyadan bir medya mensubu çıkıp da, bayan Akşener’e, Gülen’in ifade ettiği “o kadının” kim olabileği yönündeki görüşünü de sormuyor.

Tayyip Erdoğan’in karşısına baskan adayı olarak sizi çıkarmak isteseler, bu konuda vereceğiniz cevap ne olurdu sorusunu yöneltmiyor gazeteciler.

İşte o nedenden ötürü biz soruyoruz Meral Akşener‘e…

Sayın Akşener…

Başkanlik sistemi konusunda ne düşünüyorsunuz?..

Başkanlık sistemine geçiş söz konusu olur ve sizi Tayyip Erdoğan’ın karşısına alternatif aday olarak çıkarmak isterlerse, vereceğiniz cevap ne olur?..

Fetullah Gülen’in bulunduğu “devletin başına o kadını geçirecekler” cümlesindeki “o kadının” siz olabilmeniz ihtimali var mıdır?..

Bulunacağınız cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederiz…

Guşan Yediç

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER