Asikurtlar©

AKP’li Aydın Ünal: Seçimden Sonra Diğer Medyadan da Hesap Soracağız

AKP’li Aydın Ünal: Seçimden Sonra Diğer Medyadan da Hesap Soracağız
28 Ekim 2015 - 0:00 'de eklendi ve 4255 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eski Danışmanı ve Metin Yazarı AKP Milletvekili Aydın Ünal, 1 Kasım seçimlerinden sonra aralarında Hürriyet, Cumhuriyet, Sözcü ve Zaman gibi gazetelerden hesap soracaklarını söyledi.

A Haber’de “Söz Teması” programında konuşan AKP Milletvekili Aydın Ünal, Saray’ı ve AKP’yi eleştiren medya kuruluşlarından 1 Kasım’dan sonra hesap soracaklarını söyledi.

Dün Ankara Cumhuriyet Savcısı Musa Yücel’in talebi ve Ankara 5. Sulh Ceza Hakimi Yunus Süer’in kararı ile Koza İpek Holding’e kayyum atanarak el konulmuştu.

Kayyum atanan şirketler arasında Kanaltürk, Bugün Gazetesi, Bugün Tv ve Millet Gazetesi gibi Özgür Medya kuruluşları da yer alıyor.

Ancak Havuz Medyasına dahil edemedikleri için direk Havuzlaştırılmaya çalışılan bu medya kuruluşları AKP’yi kesmeyecek gibi…

AKP Milletvekili Aydın Ünal, 1 Kasım seçimlerini beklediklerini, aralarında Sözcü, Cumhuriyet ve Hürriyet gibi gazetelere de seçimlerden sonra hesap soracaklarını söyledi.

Ünal şunları kaydetti:

“1 Kasım’dan sonra bunlardan mutlaka ve mutlaka hesap soracağız. Sözcü gazetesi hergün hakaret ediyor. Siz birşey söyleseniz basına müdahale ediliyor deniliyor. Şu anda çok rahat bir ortamda değiliz am 1 Kasım’dan sonra bunların tamamından hesap sorulacak.”

HÜRRİYET VE AYDIN DOĞAN’LA İLGİLİ TERÖR SORUŞTURMASI AÇILMIŞTI

AKP’nin açık açık hesap soracağız dediği kurumlara arasında yer alan Hürriyet Gazetesi ve Aydın Doğan hakkında yakın zamanda terör soruşturması açılmıştı.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER