SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Akp Faşizmine Kim Dur Diyecek?

Bu haber 04 Kasım 2013 - 11:43 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Rusya Çarlıktan Komünizme geçerken Rus zenginleri ”Yaşasın artık rahat edeceğiz.Çar paramızı elimizden alamayacak” diye sevinç gösterileri yapar.Komünüzm geldi diye herkes mutludur Ancak onların bu sevinç tabloları kısa sürer.Zenginlerin elindeki mallar ve gayrimenkullar teker teker devletleştirilir.Herkese aynı oranda hisse verilmeye başlanınca zenginler Çarın mezarı başına gider ve der ki,

-”Eyy Çar biz ne halt ettikte sana karşı geldik.Kalk ta bokunu yiyek…”

Şimdi niye anlatıyorum bunları.Bu Millet onca yanlışına rağmen AKP’yi inat edercesine iktidar da tutuyor ya, İşte bir gün gelecek zenginler sermayelerini kaybedecek.

Tıpkı Uzanlar da olduğu gibi, Çalık gibi yeni zenginler türetilecek.

İktidara karşı çıkan cezalandırılacak.Tıpkı Doğan gurubunda olduğu gibi trilyonlarca vergi cezaları kesilecek.İktidara payandalık yapan Zaman gazetesi,TRT 1,Kanal 7 ,Samanyolu gibi medya yandaşları da paraya boğulup ihya edilecek.Proje ,her şeye ve her kese rağmen AKP’yi iktidar da tutmak..
Bakınız Ülke’de satılmayan kurum kalmadı.Özelleştirme adı altında devletin en kritik kurumlarını yabancılara peşkeş çektiler.Bankaların tamamına yakını yabancıların eline geçti.İşgal mi,Sömürü mü varın Siz karar verin.

Sanki memleketin tapusu elimizden alınıyor.Sanki Bizans Devleti tekrar dirildi de Başbakanımız Papazlara,hahamlara,keşişlere özel ilgi ve alaka gösteriyor.Fener Rum Patriğine yıllar önce Hazineye irat kaydedilmiş gayrimenkullar geceyarısı kararnamesi ile Rumlara ve Yunanlılara geri veriliyor.

Tabii Yunanistan Türk Okullarını kapatırken,Oradaki Türk Cemaatine müftüsünü bile seçtirmezken Sayın Başbakan ve havarilerinin Türkiye’de 2000 kilise açmak için birilerine söz vermiş olmaları yüreklerimizi sızlatıyor.Vakıfllar yasası Kürt Açılımından sonra bu memlekete ve Millete yapılabilecek en büyük ihanettir.

İktidara gelişinin Onuncu yılında kendi yargısını oluşturan AKP’nin kendi yandaşları hakkında mahkemeye intikal etmiş suç dosyalarını örtbas etmesi ,“Yargı, muhalefet partileri ve medya başta olmak üzere sivil toplum örgütleri denetler“ ilkesini de ortadan kaldırmış oldu.Bugün itibarıyla artık ”yargı bağımsızdır ”diyemeyiz.

Deniz Feneri soruşturmasında yaşananlar açıkça ortadadır. Devletin bugünkü hali freni patlamış kamyona benziyor.Türk Milleti aklını başına almalı.Nereye doğru yolculuk yaptığımızı idrak edemediği taktirde başımıza gelecek felaketlerinde sorumlusu da bizatihi Türk Milletinin kendisi olacaktır.

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.