Asikurtlar©

 

Giydiği kırmızı elbise ile yürek hoplatan kedicik, Adnan Oktar’ın karşısında hünerlerini sergiledi.

Kendi televizyon kanalında “kediciklerim” dediği genç kızlarla yaptığı programla adından söz ettiren Adnan Oktar, bu kez kırmızılar içindeki peçeli kediciğini dans ettirdi.

GÖZLERİNİ ALAMADI

Giydiği bol dekolteli kıyafetle Adnan Oktar’ın karşısında hünerlerini sergileyen kedicik, dans ederken de gözlerini hocasından alamadı.

16 Şubat 2017 - 20:06 'de eklendi ve 66 kez izlendi.

Adnan Oktar’ın Peçeli Kediciği Dansıyla Yürek Hoplattı

  Giydiği kırmızı elbise ile yürek hoplatan kedicik, Adnan Oktar’ın karşısında hünerlerini sergiledi. Kendi televizyon kanalında “kediciklerim” dediği genç kızlarla yaptığı programla adından söz ettiren Adnan Oktar, bu kez kırmızılar içindeki peçeli kediciğini dans ettirdi. GÖZLERİNİ ALAMADI Giydiği bol dekolteli kıyafetle Adnan Oktar’ın karşısında hünerlerini sergileyen kedicik, dans ederken de gözlerini hocasından alamadı.

Etiketler :
CHP’nin Referandum İçin Getirdiği Şilili Reklamcı Ferrada Da Şaşkın CHP’nin Referandum İçin Getirdiği Şilili Reklamcı Ferrada Da Şaşkın
MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel: “Kararımıza Herkes Saygı Göstersin” MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel: “Kararımıza Herkes Saygı Göstersin”
Ülkü Ocakları 5.Geleneksel bilgi yarışması Şanlıurfa’da yapıldı.. Ülkü Ocakları 5.Geleneksel bilgi yarışması Şanlıurfa’da yapıldı..
Kılıçdaroğlu, Erbakan’ı Anma Programında Konuştu Kılıçdaroğlu, Erbakan’ı Anma Programında Konuştu
Birecik Ülkü Ocakları;Hocalı Katliamını andı. Birecik Ülkü Ocakları;Hocalı Katliamını andı.
SON DAKİKA HABERLERİ