Asikurtlar©

Abla’nın süngüsü düştü!

Abla’nın süngüsü düştü!
02 Temmuz 2016 - 21:31 'de eklendi ve 5331 kez görüntülendi.

 

MHP’de muhalif adaylardan Meral Akşener’in süngüsü düştü. Adaylarla arasına mesafe koyan Meral Akşener, diğer isimlerle yeniden bir araya gelmek zorunda kaldı.

 

SÜRPRİZ  DAVET

MHP’li muhalifler uzun bir aradan sonra yeniden bir araya gelme kararı aldı. Görüşmeler Meral Akşener, Sinan Ogan ve Koray Aydın arasında yaşanan “paralel” tartışması yüzünden  kurmaylar aracılığı ile yürütülürken, uzun bir aradan sonra bugün bir araya gelme kararı alındı.

Adaylardan Ümit Özdağ, İstanbul ve Tokat’ta delegelerle iftar yemeklerinde bir arkaya geldi. Burada yapılan konuşmalarda delegeler 4 adayın bir araya gelmemelerine  tepki gösterdi. Bunun üzerine Özdağ, diğer üç isme telefon açarak  son gelişmeleri değerlendirmek için bir araya gelme çağrısı yaptı. Özdağ’ın davetine üç aday da olumlu yanıt verirken, bugün saat 14.00’te Ankara’da Söğütözü’ndeki Büyük Anadolu Oteli’nde  randevuleşildi.

YENİ STRATEJİ BELİRLENECEK

Ümit Özdağ’ın çağrısı üzerine bir araya gelecek olan isimlerin  Olağanüstü Tüzük  Kurultayı ve sonrasında yaşanan gelişmeleri masaya yatırmayı  planladıkları öğrenildi. Gündemlerinde mahkemenin Olağanüstü Tüzük Kurultayı ile ilgili  kararının beklenmesinin yanı sıra bulunan muhaliflerin aynı zamanda yeni bir kurultay toplanması için de yine delegelerden imza alma çalışmasına başlanmasını tartışacakları ifade edildi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER